بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
چهارشنبه , ۶ مرداد ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / پودر کاکائو اس 9 / عرضه پودر کاکائو اس ۹ ارزان قیمت در کشور

عرضه پودر کاکائو اس ۹ ارزان قیمت در کشور

پودر کاکائو ماده ای است که از دانه های کاکائو طی مراحل مختلفی گرفته می شود و نیز به دلیل عدم کشت در ایران و برخی دیگر از کشورها بیشتر، وارد می شود و واردات آن نیز به صورت دانه خام یا فرآوری شده می باشد. ایران نیز جزو کشورهای وارد کننده کاکائو می باشد که یکی از برندهایی که وارد می کند اس ۹ است که در مراکز فروش مختلفی عرضه می شود. عرضه پودر کاکائو اس ۹ در بازار به صورت های عمده و خرده صورت می گیرد که طیف گسترده ای از فرآوردهای آن را می توان تهیه نمود. این برند به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب در ایران دارای متقاضیان زیادی می باشد و اکثرا همه‌ی خریداران کاکائو با این برند آشنا هستند.

عرضه پودر کاکائو اس 9 ارزان قیمت در کشور

عرضه پودر کاکائو اس ۹ در بازار داخلی

عرضه پودر کاکائو اس 9 در بازار داخلیعرضه پودر کاکائو اس ۹ در بازارهای داخلی بواسطه کسانی که در کار خرید و فروش این محصول هستند صورت می گیرد. این اشخاص با شناخت درستی که از این محصول دارند از کیفیت و قیمت آن اطمینان دارند به همین دلیل به عرضه باواسطه یا بدون واسطه آن می پردازند.

اگر به بازار سری بزنیم خواهیم دید مراکز بزرگی را که به صورت متمرکز و پراکنده در سطح شهر وجود دارند و ارائه دهنده این محصول هستند. برند اس ۹ به دلیل اینکه طرفداران زیادی در ایران دارد و همچنین چون ایران با کشور تولید کننده آن ترکیه همسایه است و راحت می تواند بدون واسطه کاکائو را با هزینه های کمتری وارد کند لذا به خرید آن می پردازد.

این مارک پودر کاکائو و دیگر فرآوردهای آن را ارائه می کند و به دلیل تنوع محصولاتش نیز پاسخگوی هر سلیقه و بودجه ای می باشد و به دلیل اینکه مشتریان دائمی نیز در ایران دارد واردات آن ثابت می باشد.

توزیع انواع پودر کاکائو اس ۹ در ترکیه

توزیع انواع پودر کاکائو اس 9 در ترکیهتوزیع انواع کاکائو اس۹ ترکیه اهمیت زیادی دارد چون توزیع کنندگان با عرضه این محصول دسترسی مشتری را در نقاط مختلف کشور آسان می کند. این مرکز در کار حمل و نقل و نگهداری حجم بالای این محصول بوده و با پخش این محصول باعث شناخت همه ی مشتریان با آن برند می شوند.

ترکیه نیز به این دلیل که کشت کننده کاکائو نیست دانه های این محصول را وارد نموده و در کارخانجات خود آن را فرآوری می کند. پودر کاکائو ترکیه اس ۹ در بسته بندی ها با اوزان و اشکال مختلفی وارد بازار می شود که هر کدام دارای مدل و ویژگی های مختص به خود می باشد که هر کدام دارای استفاده متفاوت بوده و خریداران خاص خود را دارد.

از پودر کاکائو در صنایع مختلف مواد غذایی در تولید انواع شیرینی جات، کیک، مواد لبنی مانند بستنی، بیسکویت، شکلات، هات چاکلت، کافی میکس، کافی چینو، دسرها و انواع نوشیدنی ها و همچنین در پزشکی، دارو سازی، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی و … استفاده می شود.

خریدار بهترین‌ مارک پودر کاکائو اس ۹ در بازار جهانی

خریدار بهترین‌ مارک پودر کاکائو اس 9 در بازار جهانیخریدار بهترین مارک پودر کاکائو اس۹ در بازارهای جهانی با هدف تامین نیاز داخلی کشور خود آن را خریداری می کند و حین خرید نیز به دو اصل مهم یعنی کیفیت بالا و قیمت مناسب فکر می کند. خریداران آن نیز در وهله اول تجار و بازرگانانی هستند که با خرید و فروش آن علاوه بر کسب سود به رفع نیاز متقاضی اصلی می پردازند.

در بازار فروش پودر کاکائو خریداران زیادی وجود دارد که یکی از عمده خریداران آن صنایع مواد غذایی و کافی شاپ ها هستند که جهت پایین آوردن هزینه های خود و صرفه جویی در آن این محصول را عمده و بدون واسطه تهیه می کنند. مسلما این خریداران شناخت کافی از انواع این محصول و کاربردهای آن دارند و با اطمینان خاطر کاکائو را تهیه می کنند.

خرید پودر کاکائو اس ۹ در بازار به صورت خرده نیز انجام می شود که مشتریان آن نیز مصرف کنندگان کوچک مانند خانواده ها هستند که اکثرا آن را گرمی تهیه می کنند. پودر این محصول بیشتر در وزن های چندگرمی و یک کیلویی به فروش می رسد.

قیمت ارزان پودر کاکائو اس ۹ در اصفهان

قیمت ارزان پودر کاکائو اس 9 در اصفهانقیمت ارزان پودر کاکائو اس۹ در اصفهان بسته به نحوه خرید آن فرق دارد مثلا خرید عمده و بدون واسطه آن ارزانتر خواهد بود و هر چه دلال میان تولید و عرضه آن بیشتر باشد گرانتر است. قیمت کاکائو فله از نوع بسته بندی شده آن ارزانتر است چون هزینه ای برای بسته بندی آن صرف نشده است.

 قیمت پودر کاکائو فله ای نیز بسته به وزن محاسبه می شود و بسته بندی شده آن دارای اوزان مختلف است که علاوه بر وزن هزینه بسته بندی نیز محاسبه می شود. در نرخ کاکائو اس۹ هزینه های گمرکی و صادراتی و خروج ارز از کشور نیز تاثیر بسزایی دارد و اکثرا از نوع ایرانی کمی گرانتر است.

پودر کاکائو بسته به گونه دانه های کاکائو که در هر کشور و مناطقی مختلف است و بسته به نحوه تولید متفاوت است مثلا برخی دارای رنگ روشن تر و برخی تیره تر است.

فروشنده پودر کاکائو اصل در تبریز

فروشنده پودر کاکائو اصل در تبریزفروشنده پودر کاکائو اصل در تبریز نیز آماده ارائه به خدمات به مشتریان خود می باشد و حین گذر در مراکز فروش این مراجع فروش به چشم می خورند که انواع برندها و مدل های مختلف این محصول را در معرض فروش قرار داده اند و به دلیل تنوع در طیف مختلف آن نیز پاسخگوی هر سلیقه و قشری هستند. 

این فروشندگان معتبر با جلب اعتماد مشتریان و بررسی و شناخت نیاز فعلی بازار جهت کسب رضایت مندی مشتریان در تلاش هستند و همین توجه به نیاز مشتری و ارائه کاکائو باکیفیت و قیمت مناسب نیز باعث بدست آوردن اعتبار توسط آنها در بازار شده است. 

فروش پودر کاکائو اکثرا به صورت کلی در دو نوع تلخ و معمولی عرضه می شود که نوع تلخ دارای رنگ قهوه ای سوخته بوده و طعم و بوی تیزتری دارد. شناخت اصل و خالص این محصول کار آسانی نیست و بهترین راه برای آسوده خاطر بودن مشتری مراجعه به مراکز فروش معتبر و تهیه برندهای قابل اطمینان می باشد.

فروشگاه پودر کاکائو درجه یک ایرانی

فروشگاه پودر کاکائو درجه یک ایرانیفروشگاه پودر کاکائو درجه یک ایرانی نیز با گلچین بهترین برندهای ایرانی آنها را در دسترس مشتریان قرار می دهند. همچنین با عملکرد درست در این زمینه و به علت شغل حرفه ای که دارند از انواع کاکائو و برندهای آن نیز آگاه هستند و اطلاعات و مشاورات لازم را به بهترین نحو ممکن نیز در اختیار مشتری قرار می دهند.

فروش فوق العاده پودر کاکائو نیز توسط مراکزی که عرضه کننده بدون واسطه هستند صورت می گیرد و خریدار می تواند با تخفیفات ویژه ای نیز این محصول را تهیه کنند. مثلا مراکزی برای تبلیغات اجناس خود و جذب مشتری کاکائو را با ارزانترین نرخ ارائه می دهند.

کاکائو سرشار از آنتی‌اکسیدان‌قوی، کربوهیدرات، کافئین، منیزیم، پتاسیم، فسفر، منگنز، آهن، کلسیم، روی، مس، فیبر، ویتامین B1, B2, B3, A, C, E و کاهش دهنده بروز سکته قلبی، جلوگیری کننده از چاقی و دیابت، کاهش دهنده فشار خون، کاهش آسم و تنگی نفس و یرقان، کاهش سرطان، تقویت کننده کبد، استخوان، چشم و …

تولید کننده پودر کاکائو تلخ اس ۹ در سراسر کشور

تولید کننده پودر کاکائو تلخ اس 9 در سراسر کشورتولید کننده پودر کاکائو تلخ اس ۹ در سراسر کشور با بهره گیری از دانش روز و دستگاه های پیشرفته و با استفاده از آزمایشگاه های کنترل کیفی و طی فرایندی متفاوت این محصول را تولید می کنند. 

  • جهت تولید پودر کاکائو ابتدا میوه خشک شده کاکائو را بو می دهند نا دانه های داخل آن به راحتی جدا شود.
  • با الک های مخصوص پوست و دانه جدا می شود.
  • دانه های کاکائو خرد شده و خمیر می شوند.
  • با استفاده از صافی مخصوص روغن یا کره کاکائو جدا می شود که این کره جداگانه دارای کاربردهای زیادی می باشد.
  • جهت تقویت رنگ و عطر و طعم کاکائو قلیایی می شود که بسته به درجه الکالیته دارای رنگ های مختلف و تلخی متنوعی است.
  • کاکائو بدست آمده جهت پودر شدن از آسیاب هایی عبود داده می شود و در هوای سرد نیز رطوبت آن گرفته می شود.

وارد کننده پودر کاکائو اس ۹ با کیفیت مناسب در بازار ایران

وارد کننده پودر کاکائو اس 9 با کیفیت مناسب در بازار ایرانتاجر جهت واردات پودر کاکائو اس ۹ باکیفیت مناسب در بازار ایران به اصول مختلفی توجه می کند. مثلا کیفیت بالا و نرخ مناسب در درجه اول اهمیت زیادی دارد و آن را به نحوی تهیه می کند که از هزینه های او کاسته شود. لذا سعی می کند از کشورهایی نزدیک خرید کند تا بدون واسطه کاکائو بدستش برسد. 

واردات پودر کاکائو اس ۹ طبق قوانین کشور و مجوزات گمرکی و اصول قانونی صورت می گیرد و تاجر نیز سعی می کند طیف گسترده ای از این محصول را وارد نمود تا نیاز همه ی سلیقه ای رفع شود. شرکت پودر کاکائو اکثرا این محصول را به صورت تیراژ بالا در وزن های ۲۵ کیلویی و پالت های ۷۵۰ کیلویی وارد می کند.

پودر کاکائو به علت اینکه جاذب رطوبت است همیشه در بسته بندی مخصوص و ضد رطوبت وارد می شود تا از نفوذ رطوبت در آن حین حمل و نقل و نگهداری جلوگیری به عمل آورد.

صادرات پودر کاکائو اس ۹ هلندی

صادرات پودر کاکائو اس 9 هلندیصادرات پودر کاکائو هلندی در اکثر کشورهای کشت کننده و فرآوری کننده نیز صورت می گیرد چون این پودر به علت کیفیت بالایی که دارد دارای طرفداران زیادی در اقصی نقاط جهان است. کشور هلند نیز به علت دارا بودن تکنولوژی پیشرفته این صنعت، متخصصین و روش نوین جهت تولید بهترین کاکائو توانسته بخشی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص دهد.

ایران نیز پودر کاکائو هلندی را وارد کرده و در صنایع مختلف خود به عنوان مواد اولیه از آن استفاده می کند. کاکائو صادراتی دارای نشان استاندارد جهانی و طبق اصول بهداشتی و تاییدیه آن ارائه می شود. صادرات این محصول برای هر کشور بسیار سود آور می باشد چون کالایی پر مصرف است و کاربرد زیادی دارد.

همچنین باعث ارزآوری و رونق اقتصادی برای کشور صادر کننده خواهد بود و برند صادراتی نیز جزو برندهای شاخص تبدیل خواهد شد.

پخش پودر کاکائو مرغوب

پخش پودر کاکائو مرغوبپخش پودر کاکائو مرغوب را شرکت هایی انجام می دهند که بواسطه شغل خود در این عرصه فعال اند و به نوعی از فعالان و تامین کننده این محصول ارزشمند هستند. این مراکز با قبضه بازار به جذب مشتری پرداخته و با انحصار بخشی از بازار با توجه به نیاز هر منطقه ای به فروش عمده پودر کاکائو خارجی و ایرانی می پردازند.

شرکت های پخش کننده کاکائو به وفور در کشور دیده می شوند که همه با رقابت با هم به نحوی توانسته از دیگر رقبای خود پیشی گرفته و به فروش گسترده و همچنین حرفه ای و تخصصی این محصول بپردازد. 

این مراجع سطح وسیعی از بازار را در دست گرفته و با دارا بودن شبکه های توزیعی خود نیاز جوامع مختلف را رفع می کنند و برخی مواقع نیز خود وارد کننده جهت حذف واسطه ها و دلالان و در نتیجه کاهش قیمت فرآوردهای کاکائو خودشان در کشور به عنوان توزیع کننده فعالیت می کنند.

مرکز خرید انواع پودر کاکائو در بازار تهران

مرکز خرید انواع پودر کاکائو در بازار تهراندر مرکز فروش انواع پودر کاکائو در بازار تهران می توان هر برند و هر مدلی را متناسب با نیاز و سلیقه خود و بودجه ای که در اختیار است تهیه نمود. همچنین این مراکز جهت راحتی مشتریان خود علاوه بر فروش حضوری به صورت آنلاین نیز در اینترنت محصولشان را به فروش می رسانند. 

در بازار فروش پودر کاکائو برندهای مختلفی است که هر مارکی نیز چیزی منحصر به فرد را برای عرضه دارد. فروشندگان نیز با جوامع و قشر های مختلفی فعالیت دارند که هر کدامشان بسته به ذائقه و سلیقه خود نوعی از این محصول را پسند می کند.

پودر کاکائو تلخ و معمولی با در صدهای چربی ۱۲ و ۲۴ درصد در مراکز فروش عرضه می شود و اکثر این محصول در دو نوع در بازار وجود دارد که یک نوع آن پودر قلیایی که دارای رنگ قهوه ای متوسط و عطر و طعم ملایم است و نوعی دیگر آن پودر طبیعی با رنگ قهوه ای پررنگ یا سوخته و با عطر و طعم تندتر می باشد.

نمایندگی پودر کاکائو اس ۹ در سراسر کشور

نمایندگی پودر کاکائو اس 9 در سراسر کشورنمایندگی پودر کاکائو اس ۹ در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتری است و با هدف فروش بدون واسطه و کیفیت بالای این محصول فعالیت می کند. این مرجع به دلیل ارائه قیمت مناسب کاکائو مورد توجه همه قرار گرفته و به همین دلیل دارای اعتبار در بازار بوده و مراجعه کنندگان بالایی دارد. 

نماینده، پودر کاکائو ارزان را به بهترین نحو ممکن عرضه نموده و علاوه بر آن به علت ارتباط مستقیمی که با تولید کننده دارد جهت رفع هر چه بهتر نیاز مشتری و فروش بیشتر در تلاش است. علاوه بر خرید از این مرکز می توان با مشورت از فروشنده آن متناسب با نیاز خود بهترین کاکائو را خریداری نمود.

همچنین علاوه بر پودر کاکائو دیگر فرآوردهای این محصورل را نیز می توان به صورت حضوری یا اینترنتی جهت دسترسی راحت تر از نماینده خریداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

واردات پودر کاکائو تیره اسنو

پودر کاکائو یکی از پراستفاده ترین مشتقاتی است که از دانه کاکائو گرفته می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید