بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
جمعه , ۲۳ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / پودر کاکائو آلکالایز / فروش عمده پودر کاکائو آلکالایز ایرانی

فروش عمده پودر کاکائو آلکالایز ایرانی

پودر کاکائو های آلکالایز شده ایرانی شرکت شیرین عسل برای فروش عمده در بازار ایران با توجه به زمینه های مصرفی بالایی که دارند، به صورت اینترنتی نیز قابل عرضه خواهد بود.
فراوری پودر کاکائو از جمله پیشرفت های کسب شده توسط شرکت شیرین عسل می باشد که سبب شده تا انواع پودر کاکائوهای نچرال و آلکالایز را بتوان با بهترین کیفیت به همراه قیمت های پایین تر به نسبت برندهای خارجی، بتوان تهیه نمود.
پس از تولید و پودر سازی کاکائو، به منظور از بین بردن خاصیت اسیدی کاکائو، اقدام به قلیایی نمودن پودر کاکائو می نمایند و این روش، اصطلاحا آلکالیز نمودن نامیده می شود بسته به درجه قلیایی نمودن پودر کاکائو، شاهد آن هستیم که رنگ های مختلف به همراه درصد تلخی های گوناگون به بازار ارائه می شود.

پودر کاکائو

روش های فراوری پودر کاکائو

یکی از اعمالی که در فرایند فراوری پودر کاکائو انجام می پذیرد، مربوط به استخراج چربی می باشد که این قسمت از خمیر کاکائو جدا شده و پرس های هیدرولیک از دستگاه های کاربردی به منظور جداسازی چربی کاکائو به حساب می آیند و در نهایت از این چربی به منظور تولید کره کاکائو استفاده می شود.
پودر کاکائو شیرین عسل با کدگذاری های متنوعی که دارند برای فروش عمده در بازار ایران از طریق این سایت نیز قابل عرضه خواهد بود تا مشتریان بر اساس حوزه های فعالیتی و تولیدی خود، بتوانند اقدام به خرید با حجم های مد نظر خود نمایند.
پودر کاکائو از جمله حوزه های کاربردی که می تواند داشته باشد مربوط به صنعت شکلات سازی است و از طرفی فراورده های کاکائویی نظیر شیر کاکائو، روکش بستنی و … نیز به عنوان بخش های کاربردی قابل بیان در حوزه محصول پودر کاکائو می باشد که هر کدام، به نوع خاصی نیاز دارند.
منبع: بازار شکلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

عرضه پودر کاکائو آلکالایز

عرضه پودر کاکائو آلکالایز درجه یک

عرضه پودر کاکائو آلکالایز درجه یک در بازار های خرید و فروش بسیار بالا می …

دیدگاهتان را بنویسید