بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
شنبه , ۲۴ مهر ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / پودر کاکائو هلندی / قیمت انواع پودر کاکائو هلندی فله

قیمت انواع پودر کاکائو هلندی فله

همانطور که میدانید پودر کاکائو تولید شده از دانه های کاکائو می باشد که تولیدکنندگان در مناطق آسیای غربی و جنوب اروپا به تولید این نوع بذر پرداخته و سپس با بهره برداری از فرآورده های دانه کاکائو به تولید پودر این محصول می پردازند، که در حال حاضر در کشور ما بیشترین واردات این نوع محصول از کشور هلند بوده که در بازار مصرف با مناسب ترین قیمت، پودر کاکائو هلندی به صورت فله ای به فروش می رسد.قیمت انواع پودر کاکائو هلندی فله

مشخصات پودر کاکائو هلندی

مشخصات پودر کاکائو هلندی

امروزه از پودر کاکائو در کشور ما برای تهیه انواع شیرینی ها و شکلات ها بسیار استفاده می کنند، لذا افزایش تقاضای این نوع محصول موجب شده تا افراد میزان واردات این نوع پودر را از کشورهای تولید کننده ای چون کشور هلند افزایش داده و سالانه به میزان بسیار زیاد این محصول را وارد کشور کنند.

از این رو پودرهای کاکائویی که در کشورهای مختلف تولید می شوند دارای انواع متفاوتی می باشند، لذا پودر کاکائو هلند نیز دارای مشخصات بارزی بوده که افراد با توجه به این نوع مشخصات اقدام به خرید این نوع پودر می کنند، از این رو برخی از این مشخصات شامل:

  • رنگ بسیار تیره
  • دارای بوی تند کاکائو
  • در تماس با گرما به راحتی به حالت مایع در آمده که نشان از اصل بودن محصول می دهد
  • دارای طعم تلخ
  • میزان رنگ دهی بسیار بالا

از آنجایی که پودر کاکائو هلندی خود نیز به تنهایی دارای انواع مختلفی می باشد، لذا بهترین نوع این محصول، پودر بنسروپ می باشد که از لحاظ کیفیت و درجه بندی رتبه اول را به خود اختصاص داده است، همچنین پودر کاکائو نوع هلندی دان هور نیز دارای کیفیت متوسط بوده و از میزان چربی مناسبی برخوردار می باشد.

مصرف پودر کاکائو علاوه بر کاربرد بسیاری که در تهیه انواع شکلات هایی مانند، شکلات ROSHEN داشته، خواص بسیار زیادی را نیز برای بدن به همراه دارد که یکی از مهم ترین خواص این محصول، کاهش فشارخون و بهبود سطح قند و کلسترول خون در افراد می شود و غلظت خون را نیز کاهش می دهد.

عرضه کننده پودر کاکائو هلندی

عرضه کننده پودر کاکائو هلندی

در حال حاضر در کشور ما مراکز و عرضه کنندگان بسیاری وجود دارند که سالانه با واردات انواع پودر کاکائو به صورت عمده این محصول را وارد کشور کرده و به عرضه پودر کاکائو هلندی به صورت فله ای می پردازند.

لذا مشتریان و خریدارانی که به صورت عمده به تهیه این محصول می پردازند، می توانند به مراکز خرید این محصول مراجعه کرده و پودر کاکائو را به صورت فله ای با قیمت ارزان تر تهیه و خریداری کنند.

همچنین به دلیل افزایش مصرف پودر کاکائو در بازار مصرف برای تولید انواع شکلات و سس های کاکائو، افراد و بازرگانان میزان واردات این نوع محصول را افزایش داده اند تا بتوانند نیاز بازار مصرف را برطرف سازند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125214798

مطلب پیشنهادی

مراکز پخش پودر کاکائو هلندی اصل

پودر کاکائو هلندی اصل از نوشیدنی های خوشمزه و پر طرفدار بوده که شما می توانید با دم کردن به راحتی از آن استفاده کنید. این پودر نرم به رنگ قهوه ای بوده و عطر خاص

دیدگاهتان را بنویسید